icon
icon
icon
icon
icon

BADEM : Türkiye'de bademin ve bademciliğin tek adresi...

HAKKIMIZDA
Ülkemiz toprak , hava ve su bakımından dünyada yer alan ender ülkelerden bir tanesidir. Meyvecilik her bölgede yapılabilmekte ve meyvecilik işletmeleri kurulmaktadır. Ceviz ve badem bahçeleri de ülkemiz şartlarında kurulması gereken bahçelerdir.

Tüm fidanlarımız Çanakkale Tarım İl Müdürlüğü tarafından verilmiş Bitki Yetiştirme Ruhsatı ve Üretici belgesi ile üretilmektedir. Badem fidanlarımız Tarım Bakanlığı tarafından sertifikalandırılmıştır.

BADEMCO Firması olarak; ceviz fidanı ve badem oluşturmasından bahçe oluşturulmasına kadar her aşamada uzman ve tecrübeli ekipleri ile kusursuz bahçeler oluşturmaktadır. Üretim yerimiz ve sözleşmeli üreticilerimizle hemen her çeşit ceviz ve badem fidanı üretmekteyiz. 50 dönüm ve üzeri alanlarda modern bahçe projeleri üreterek anahtar teslim bahçe teslim etmekteyiz. Bünyemizde yer alan mühendislerimizle ön keşif yapmakta böylece yatırım yapmak isteyen sizlere fikir vermekteyiz. Bize ulaşmak çok kolay , bize yazın biz de size en kısa zamanda cevap verelim.